Kaup kiirelt kätte Goldtime´i "pick-up" punktist!

Toodete kiiremaks kättesaamiseks oleme loonud Goldtime "pick-up" punktid.
"Pick-up" punktid asuvad Golditme´i tavakauplustega samades kaubanduskeskustes ja töötavad E-R kella 11.00 - 15.00ni.

KUIDAS TELLIDA

  • Vali välja toode Goldtime´i e-poest. Kontrolli, et soovitud kaup asuks sinule sobivas kaupluses: "Saadavus kauplustes".
    (Kui soovitud kaup ei asu sulle sobivas kaupluses, saad selle mugavalt osta läbi e-poe ja valida endale sobiva tarneviisi.)




  • Võta ühendust kauplusega – saada e-kiri või helista. Kui soovid tasuda Goldtime´i kinkekaardiga, saada kauplusele kinkekaardi seerianumber. Kauplus väljastab sulle arve, mille saad tasuda kiirelt oma kodupangast või kasutades välkmakse võimalust.

  • Kauplus annab sulle teada, kui sinu ülekanne on laekunud ning tellimus on komplekteeritud ja võid sellele järele tulla. Tellimuse üleandmine toimub "pick-up" punktide lahtioleku ajal. "Pick-up" punktide asukohad leiad SIIT.

    NB! Tule oma tellimusele järele alles siis, kui oled kaupluselt saanud selle kohta kinnituse.

TULE JÄRELE

  • Tellimusele järele tulles võta kindlasti kaasa isikut tõendav dokument ning arve (paberkandjal või telefonis taasesitatavas vormis). Kui tasusid Goldtime´i kinkekaardiga võta ka kinkekaart kaasa.
  • Kui oled jõudnud "pick-up" punkti, helista kaupluse telefonile ja ütle oma nimi.

  • Kaupluse töötaja toob sinu tellimuse "pick-up" punkti.

    Palun kanna maski ja pea kinni üldistest ohutusreeglitest!

"Pick-up" punktid

TALLINN

Kristiine keskus I
Endla tn poolse sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
kristiine@goldtime.ee
665 0424

Kristiine keskus II
Keskuse taga asuva väliparkla sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
kristiine2@goldtime.ee
609 1821

Lasnamäe Centrum
Mustakivi tee poolne sissepääs
E-R 11.00 - 15.00
centrum@goldtime.ee
53062100

Rocca Al Mare keskus
"Rohelise" (Prisma) sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
rocca@goldtime.ee
665 9250

Solaris
Teatri väljaku poolse sissepääsu juures (pöörduks)
E-R 11.00 - 15.00
solaris@goldtime.ee
677 7940

Viru keskus
A. Laikmaa sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
virukeskus@goldtime.ee
607 0930

Ülemiste keskus
Peasissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
ylemiste@goldtime.ee
660 3300

Nautica keskus
Keskuse esise parkla kõige vasakpoolsem sissepääs
E-R 11.00 - 15.00
nautica@goldtime.ee
600 6061

VIIMSI

Viimsi keskus
Keskuse tagumise parkla sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
viimsi@goldtime.ee
600 8212

TARTU

Tartu Kaubamaja
Küüni tn poolse sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
tartukaubamaja@goldtime.ee
785 7155

Tasku keskus
Tartu bussijaama poolne sissepääs
E-R 11.00 - 15.00
tasku@goldtime.ee
731 2200

Lõunakeskus
Keskuse peasissepääsu juures (Sissepääs nr 3)
E-R 11.00 - 15.00
lounakeskus@goldtime.ee
731 5573

PÄRNU

Kaubamajakas
Energia tn sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
kaubamajakas@goldtime.ee
445 5909

Port Artur 2
Ringi tn poolse sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
portartur2@goldtime.ee
447 8808

Pärnu keskus
Martensi väljaku peasissepääs
E-R 11.00 - 15.00
parnukeskus@goldtime.ee
442 7677

VILJANDI

Uku keskus
Keskuse tagumise parkla keskmise sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
uku@goldtime.ee
433 6699

RAKVERE

Põhjakeskus
Peasissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
pohjakeskus@goldtime.ee
53 936 300

NARVA

Astri keskus
Tallinna mnt poolse sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
astrikeskus@goldtime.ee
517 1930

KURESSAARE

Auriga keskus
Keskuse vasakpoolse sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
auriga@goldtime.ee
452 2566

KOHTLA-JÄRVE

Vironia keskus
Keskuse tagumise parkla sissepääsu juures
E-R 11.00 - 15.00
vironia@goldtime.ee
333 1000

JÕHVI

Pargi keskus
Puru tn poolne Drive-in punkt
E-R 11.00 - 15.00
pargikeskus@goldtime.ee
337 3949