ÜMBERVAHETAMINE JA TAGASTAMINE E-POES

1. Üldine

Teil on õigus e-poest tellitud toode 14 päeva jooksul ümber vahetada või tagastada. 14 päeva tähtaeg algab alates toote kättesaamisest.
Tagastamine on tasuta, kuid taganemiseks on vajalik saata info e-posti aadressile epood@goldtime.ee.

Taganemise/vahetamise e-kirja näidis:

2. Kauba tagastamine

Kauba tagastamisel kehtib põhimõte, et tagastamine toimub samal viisil, mil kaup ostjale toimetati:

Tagastamine pakiautomaadi kaudu

Tagastamine kulleriga


Tagastamine postkontori kaudu

Pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadressikaart.
Teavitage postkontori töötajat, et soovite e-poe tellimust tagastada (tellimuse saatja MEGAFORT OÜ), nii saate tagastuse teha tasuta. Tagastus jõuab e-poodi 3- 7 tööpäeva jooksul.

Kasutades muid tagastamisviise ei ole Müüja kohustatud tagastamisega soetud transpordi kulusid Kliendile hüvitama.

Müüja kannab tagastatud Toote/Toodete, muu hulgas Kliendi kantud kättetoimetamise kulud, tagasi Kliendi arveldusarvele 14 päeva jooksul alates taganemise avalduse laekumisest. Klient on kohustatud tagastatud kauba toimetama Müüjani 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saatmisest. E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on tagastatud toote/tooted tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Tagastatav Toode ei tohi olla kasutatud, rikutud, samuti määrdunud või muude kasutamisjälgedega. Toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – juhend, sertifikaat, jne).
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on e-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.