JÄRELMAKS GOLDTIME TAVAKAUPLUSTES

Goldtime pakub tavakauplustes finantseerimist koostöös AS-i LHV Finance ja Bigbank AS-iga.

Teenusepakkuja: AS LHV FinanceEnne LHV järelmaksu taotlemist palun tutvu järelmaksu tingimustega:


Lisainfo kodulehelt: https://www.lhv.ee/et/jarelmaks

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 37,91 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 871,93 € ja tagasimaksete summa 871,93 €.

Teenusepakkuja: Bigbank AS

Enne Bigbank järelmaksu taotlemist palun tutvu järelmaksu tingimustega:


Lisainfo kodulehelt: www.bigbank.ee

Kui finantseerimisteenuse pakkuja küsib pangakonto väljavõtet, saate selle meile saata e-posti teel (küsi kauplusest). Originaaldokument tuleb üle anda järelmaksulepingu sõlmimisel. Megafort OÜ-l on õigus järelmaksutaotluse menetlemisest ja/või lepingu sõlmimisest keelduda või panga poolt kinnitatud isikliku pangakonto detailset väljavõtet küsida järgmistel juhtudel:
- taotleja on esitanud valeandmeid;
- taotleja suhtes on algatatud pankroti- või likvideerimismenetlus;
- taotlejal on aktiivne maksehäire või võlanõue;
- ilmneb mõni muu olulise tähtsusega asjaolu, mis muudab järelmaksulepingu sõlmimise võimatuks.
Kui järelmaksutaotluse vastus on positiivne, saab lepingu allkirjastada digitaalallkirjaga, posti teel või Goldtime kaupluses kohapeal. Pärast lepingu sõlmimist on teil võimalik kaup meie kauplustest kätte saada.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 599-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 15,9% algsummalt aastas ja lepingutasuga 24,9 eurot on krediidi kulukuse määr 38,23%, kuumakse suurus 34,26 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 822,33 eurot ja tarbija poolt tagasimakstav tagasimaksete summa 822,33 eurot.