Ettevõttest

Üldine

Megafort OÜ on asutatud aastal 1999. Ettevõtte peamiseks tegevusvaldkonnaks on jae- ja hulgikaubandus. Megafort OÜ opereerib Eesti suurimat juveeli- ja kellakaupluste ketti - Goldtime. Goldtime kauplused asuvad Eesti suurimates kaubanduskeskustes Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Jõhvis, Kohtla-Järvel, Viljandis ja Kuressaares. Megafort OÜ-s töötab praegu kokku ca 130 inimest. Megafort OÜ on Eesti Kulla- ja Kellaliidu ning Eesti E-Kaubanduse Liidu liige.

Sortiment

Goldtime kaupluste tootesortiment koosneb peamiselt juveelitoodetest e. juveelidest ja käekelladest. Juveelitoodete sortiment jaguneb klassikalisteks e. kuld- ja hõbeeheteks ning moe- ehk brändieheteks. Käekellade sortiment hõlmab laia valikut "swiss made" kellabrändidest, aga ka väga rikkalikku valikut tuntud moebrändide käekelladest.

Müügivõrk

Ettevõtte Eesti jaemüügivõrgus on praegu 23 kauplust. 22 neist on Goldtime nimelised kauplused. Lisaks nendele tegeleb ettevõte kauplus K.U.L.D. müügiesindustega (Tallinna Rocca al Mare Kaubanduskeskus).

Klienditeenindus

Klienditeenindus Megafort OÜ müügipunktides on meile äärmiselt oluline, seetõttu korraldame järjepidevalt erinevaid koolitusi ettevõtte müügipersonalile. Müügi- ja teeninduskoolitusi korraldame erinevas mahus ja formaatides s.h. ettevõtte siseseid, aga ka välispartnereid ja professionalseid koolitusfirmasid kaasates.