Eesti 3D Ehe

Ava filtrid
Bränd
Stiil
Materjal
Sugu
Sõrmuse suurus
Hinnavahemik
€ -
Tühista kõik filtrid
 1. Hõbesõrmus "Vabadus
  Hõbesõrmus "Vabadus
  109,00 €
 2. Hõbesõrmus "Legendaarne
  Hõbesõrmus "Legendaarne
  119,00 €
 3. Hõbesõrmus "Aeg ei peatu
  Hõbesõrmus "Aeg ei peatu
  109,00 €
 4. Hõbesõrmus "Armastus
  Hõbesõrmus "Armastus
  119,00 €
 5. Hõbesõrmus "Metsamees
  Hõbesõrmus "Metsamees
  119,00 €
 6. Hõbesõrmus "Eesti
  Hõbesõrmus "Eesti
  109,00 €
 7. Hõbesõrmus "Muinasjutumets
  Hõbesõrmus "Muinasjutumets
  119,00 €
 8. Hõbesõrmus "24.02.1918
  Hõbesõrmus "24.02.1918
  100,00 €
Ava filtrid
Bränd
Stiil
Materjal
Sugu
Sõrmuse suurus
Hinnavahemik
€ -
Tühista kõik filtrid

Esimene 3D prinditud ehtekollektsioon innovaatiline „Eesti 3D Ehe“.

3D printimine ühendab disaini ja tehnoloogia ning võimaldab lühikese ajaga ning vähese manuaalse tööga toota kordades keerukama disainiga ehteid, kui ühegi vormiga võimalik.

Tulevik ja minevik, tehnika ja kunst käsiskäes tähistame Eesti sajanda sünniaasta täitumist kodumaiste 3D prinditud hõbeehetega. Tõeline Eesti ehe, inspireeritud kõigest ehedast, mida Eestis armastad. Üüratud metsad ja kodu, pääsukesed, vabadus ja kodumaine muusika. Armastus muusika vastu voolab meie veres. Usk muusika maagiasse on kord isegi aidanud meil end vabaks laulda.

Eesti armastatuimad muusikud lõid käed Goldtime ja noorte ettevõtjatega, tuues Eestis esimestena turule 3d prinditud ehtebrändi nimega „Eesti 3D Ehe“
„Eesti 3D Ehe“ sündis koostöös Goldtime, väärismetalli 3D printimisega tegeleva kohaliku startupi- Cloud Factory ning Eesti muusikamaailma paremikuga. Eesti sajandaks juubeliaastaks valminud ehete seast leiab juba Genka, Ivo Linna, Beebilõusta, Terminaatori ja Aropi loomingust inspireeritud ehteid.
Kollekstioonis vastavalt siis artistile ehted nimedega „Legendaarne“, „Aegeipeatu“, „Needtroonidonmo“, „Muinasjutumets“, ja „Metsamees“. Kindlasti lisandub tulevikus teistegi staaride ehteid.

Ehete tootmiseks kasutatakse metalli 3D printerit, mis kasvatab ehted ehitusplaadile lisades sellele kiht kihi haaval pulbri kujul 925 hõbedat, mille laser kokku keevitab. Tehnoloogia kiirus võimaldab pakkuda tellimuspõhist tootmist ka suures mahus. Cloud Factory on Baltikumis ainuke ning maailmas üks vähestest ettevõtetest, mis 3D prindib väärismetallist ehteid, ilma vorme kasutamata.
Esimese 3D prinditud kollektsiooniga „Eesti 3D Ehe“ ehetega on võimalik tutvuda Viru Keskuse Goldtime juveelikaupluses ning tooteid saab tellida näidisehete alusel.