Rauschmayer

Rauschmayer'i abielusõrmused on vaid Teile loodud!

Soovime abielusõrmuste valimisest luua teie jaoks mõnusa sündmuse, pakkudes omalt poolt rikkalikku valikut ja parimaid abielusõrmuste kollektsioone. Veelgi mõnusamaks on teinud seda meie pikaajaline koostööpartner ja abielusõrmuste tootmisele spetsialiseerunud Saksamaa tootja Rauschmayer. Kõrge kvaliteet, imeline disain ja 50-ne aastane kogemus on selle ettevõtte märksõnad, mis on meid köitnud juba aastaid. Tahame seda pakkuda ka teile, meie armsad noorpaarid. Ja mitte ainult noorpaarid, vaid ka partnerid, sõbrad ja armsamad, kelle jaoks on abielusõrmused ja sõrmuste kandmine tugeva ja hinnatud ühise elu sümboliks.

Teame, kui keeruline on valida tuhandete kaunite sõrmuste hulgast endale just SEE ÕIGE. Tutvustame teile järgnevalt maailmas suurt populaarsust võitnud Rauschmayer'i veebirakendust (designer.rauschmayer.com), mille abil on lihtne endale sõrmused disainida.

Esimese sammuna tuleb kõigepealt välja valida endale sobiv sõrmuse disain ja vastavalt enda soovidele, seda edasi disainida. Rakendus annab võimaluse väga lihtsalt ja mugavalt muuta kulla tooni, sõrmuste laiust, lisada kive ning graveeringuid. Nii saate üheskoos vaadata ja mõelda, millised sõrmused on teie jaoks kõige sobilikumad.

Rauschmayer'i veebirakenduse vahendusel saate ka esmase indikatsiooni sõrmuste hinna osas, kuid täpsem hinnakalkulatsioon selgub siiski kaupluses kohapeal, tellimust esitades. Kui olete sõrmuste disainimisega lõpule jõudnud, on teil võimalik vaadata ka "hand view"-d, mis näitab ilmekalt, kuidas sõrmused sõrmes välja paistavad. See on ainulaadne võimalus, mida väga tihti abielusõrmuste valimisel kohe näha ei saa. Lisaks on teil võimalik disainitud sõrmuste detailid saata endale e-postiga, jagada Facebookis või välja printida. Nende detailide järgi saavad Goldtime kaupluste müügikonsultandid teha tellimuse. Tellimuse täitmise tähtaeg on ca 3-4 nädalat.

Suuremates Goldtime tavakauplustes on kohapeal ka võimalus proovida ja tutvuda näidistega. Kauplustes olemasolevate näidiste baasil on võimalik samuti sõrmuseid oma soovide järgi kohandada lasta, lisada kive või muuta laiust ning kullatooni.

Soovitame teil broneerida aeg abielusõrmuste konsultatsiooniks Goldtime kauplustes, kirjutades meile sellest eelnevalt e-postile ehted@goldtime.ee. Julgege katsetada, mängida ning luua endale just need personaalsed ja unikaalsed sõrmused, mis saadavad Teid kogu elutee ning on teiega nii heas kui halvas. Vastame teie küsimustele ja abistame teid alati.

Suur valik Rauschmayer'i abielusõrmuste näidiseid on meie suuremates kauplustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Soovime Teile imelisi hetki sõrmuste ostingute teel!