Karl Lagerfeld

Vabandame! Antud valikule vastavaid tooteid ei ole.

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld on kahtlemata üks maailma mõjukamaid, loomingulisemaid ja ekstsentrilisemaid disainereid Saksamaalt. Karl Lagerfeldi ekstsentrilisusest rääkides ei saa kindlasti jätta mainimata asjaolu, et härra Lagerfeldile kuulub maailma ilmselt kõige kuulsam ja enimhellitatud valge kass nimega Mademoiselle Choupette, kellel on kaks isiklikku teenijat ja autojuht, kes lendab oma peremehe eralennukiga maailma suurimatele moeüritustele ning kellel on muuhulgas ka Twitteri konto üle 40 000 järgijaga. Nüüd moelooja enda juurde tagasi tulles võib veendunult ütelda, et Karl Lagerfeld on jätkuvalt moe ümberdefineerimise ja taasloomise üks suurimaid meistreid ja suurkujusid ning tema looming on alati eriline ja silmapaistev. Lisaks sellele, et ta on praegu nii Chanel’i kui Fendi moemajade loovjuht, tegutseb ääretult edukalt ka tema endanimeline moemaja, kust tulevad ka võrratud Karl Lagerfeldi käekellad.

Karl Lagerfeldi kellakollektsiooni nö DNA-ks on püramiidjad vormid ja kellaketi huvitav ning omapärane lihv. Üheks iseloomulikumaks ja põnevaks disainelemendiks on ka number seitsme rõhutatud kasutamine. „VII“ on samuti nimeks ühel kellade põhikollektisoonil, tuues selle esile kui moelooja isikliku õnnenumbri.

Karl Lagerfeldi kellad on julge ja laineidlööv moeavaldus kellamoe maailmas, tuues sellesse uudsust, sära ja ekstsentrilisust – mitte midagi vähemat me härra Karl Lagerfeldist oodata ei oskakski! Räägitakse, et Madmoiselle Choupette pidavat samuti oma peremehe kellakollektsioonide suur austaja olema!