Väärikad ja ainulaadsed ärikingitused töötajale, koostööpartnerile ja kliendile.

Goldtime on Eest suurim juveeli- ja kellakaupluste kett Eestis ning maailmas tuntud ja tunnustatud kaubamärkide ametlik maaletooja. Me oleme oma tegevuses pikki aastaid alati lähtunud missioonist luua uusi trende ja hoida väärikaid traditsioone.

Üheks olulisemaks traditsiooniks on ka oma ettevõtte töötajate, koostööpartnerite ja klientide tunnustamine, märkamine ja tänamine. Meie sooviks on siin olla suurepäraseks partneriks ning teenäitajaks, pakkudes personaalseid ja kvaliteetseid ideid ja lahendusi kvaliteetsete ärikingituste näol. Tööaastate juubelid, ajaloolise väärtusega tehingud, märkamisväärsete tegude tegijad, laste sünnid ja väärikad juubelid on olulised verstapostid igaühe elus. Tähistagem neid!

Käekell on läbi aegade olnud eriliseks sümboliks- väärtustades koosolemise, koostegemise ja koostöös veedetud aega ja väärtust, mis üheskoos loodud. Aeg ja ajanäitaja on sümbolid, mis on viinud meid edu radadel edasi kaugemale ja kõrgemale. Meie tooteportfellis on erineva hinnaklassiga kvaliteetseid kellabrände, millele lisades personaalse graveeringu või delikaatse logo, muudame kingituse personaalseks ning tähenduslikuks. Käekell kingitusena on alati sobiv aksessuaar mitte ainult mehele, vaid ihaldusväärne kingitus ka naisele.

Väärismetallist ehted, mis kannavad erilist sõnumit või personaalset graveeringut on samuti ajatu kingiidee. Lõputute disainilahendustega saab luua unikaalse ehte või delikaatsest väikesest meenest võib saada mälestusese meeldejäävatest koosveedetud hetkedest või edukatest tehingutest. Tähendusrikkaid ja valmis kingiideid võib leida meie brändiehete hulgast (Pandora, Nomination Italy, Thomas Sabo) ja samas teeme me juba aastaid koostööd andekate Eesti ehtedisaineritega. Alati on võimalus luua hoopiski hõbedast või kullast delikaatne ettevõtet iseloomustav ehe, tunnustamaks või motiveerimaks ettevõtte töötajaid.

Goldtime aga ei paku ainult kingiideedena käekellasid või ehteid- Meie tooteportfellis on ka lai valik aksessuaare tuntud kaubamärkidelt Mont Blanc ja Swarovski. Kirjutusvahendid, rahakotid, portfellid, märkmikud, laekad ja kodudekoor- need kõik annavad meil võimaluse leida just Teile parim ainulaadne ja väärikas kingitus!

Kui aga on soov hellitada oma töötajat või koostööpartnerit andes neile endile võimalus valida meie kauplustest midagi erilist siis on parimaks lahenduseks alati KINKEKAART.

Pakume Goldtime kinkekaarte 10, 25, 50 ja 100 EUR vääringus kuid oleme väga avatud ka Teie enda personaliseeritud kinkekaartide loomiseks. Just Teile, Teie enda ettevõtte kinkekaart, mida saab realiseerida Eesti suurimas juveeli ja kellakaupluste ketis Goldtime.

Goldtime- loome trende ja hoiame traditsioone

Tee päring oma ettevõtte kingituse loomiseks juba täna!

Kirjuta meile goldtime@goldtime.ee

Märkused

There are no comments. Be the first to comment

Please Log in to Comment