Ärikliendile

Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett ning paljude maailmas tuntud ja tunnustatud kaubamärkide ametlik maaletooja. Me oleme alati oma tegevuses lähtunud missioonist luua uusi trende ja hoida väärikaid traditsioone.

Üheks olulisemaks traditsiooniks on ka oma ettevõtte töötajate, koostööpartnerite ja klientide tunnustamine, märkamine ja tänamine. Meie sooviks on siin olla suurepäraseks partneriks ning toeks, pakkudes personaalseid ja kvaliteetseid ideid ja lahendusi väärikate ärikingituste näol. Töötähtpäevad, ajaloolise väärtusega tehingud, märkimisväärsed teod, laste sünnid ja soliidsed juubelid on olulised verstapostid igaühe elus. Tähistagem neid!

Leiame Sinu ettevõtte jaoks parimad ideed ja teostame need koos Teiega. Graveerime ja personaliseerime!

• Graveeringuga käekell- ajatu kingiidee!
• Väärikas ehe, mida saab personaliseerida või disainida vaid Teile
• Eesti disainerite looming, mis loodud tekitamaks emotsioone
• Aksessuaarid, kirjutusvahendid, märkmikud- lõputud võimalused, et luua üllatusi
• Goldtime kinekaardid või Teie enda ettevõtte sümboolikaga kinkekaardid

Loe lisaks erinevatest võimalustest siit- https://www.goldtime.ee/et/blogi/arikliendile/ või kirjuta meile kohe: goldtime@goldtime.ee

Meie pikaajalisteks koostööpartneriteks on ettevõtted nii riigisektorist, haridus- ja teadusvaldkonnast, aga ka erineva suurusega eraettevõtted ja jaeketid. Oleme rõõmustanud ja tunnustanud üheskoos ettevõtte tippjuhte, noori lapsevanemaid, klienditeenindajaid, pikaajalisi ettevõtte töötajaid ning püsikliente väga erinevatest valdkondadest.

Kliendid meist:

"Koostöö Goldtime’iga oli väga meeldiv - igas aspektis, alates soovi tekkimisest. Eriilmelise lõpplahendusega DD25 käeehe pani särama iga juubelikülalise silmad ning on paljude lemmik-käeehteks siiani."

- Mari-Liis Medar, Denim Dreami brändijuht

„Esmaklassiline klienditeenidus. Kliendi jaoks aega on!” 

- Rauno Võrno, Vinni vallavanem

Oleme kasutanud juba mitu aastat Goldtime (Megafort OÜ) teenust ja jäänud nii kauba valiku kui ka teenindusega igati rahule. Koostöö on hästi toiminud. Meie kontaktisik on olnud Katrin Muld, kes on väga meeldiv, positiivne ja professionaalne teenindaja. Oskab suurepäraselt nõustada, aidata ja suunata kauba valikul. Annab alati asjatundlikku nõu, ei ole kunagi pealetükkiv. Kuulab kliendi ära, pakub välja variandid ja laseb kliendil endal otsustada. Vastab kiiresti kirjadele ja pakub küsimuste tekkimisel alati välja parimaid ja paindlikke lahendusi.” 

- Virve Pihlak, AS Äripäev